Rozvíjejte své podnikání pomocí mobilní aplikace

Vytvoříme pro vás mobilní aplikaci, která vytěží svůj potenciál na maximum.

Kreativita a pečlivost

Při vývoji mobilních aplikací je pro nás výsledek vždy na prvním místě. Proto nejdříve pečlivě zkoumáme možnosti a potenciál projektu abychom svým klientům mohli nabídnout několik variant, jak dosáhnout maximálního výsledku. Specializujeme se jak na nativní, tak na hybridní aplikace.

appli stackCreated

Firebase

appli stackCreated kotlin

Kotlin

appli stackCreated React Native

React Native

appli stackCreated swifts

Swift

Typy aplikací

Hybridní a nativní aplikace

React Native

K vývoji hybridních aplikací využíváme především programovací framework React Native. Hybridní aplikace spočívají v jednotném vývoji pro obě platformy najednou. Jedná se o rychlejší a méně nákladné řešení, které ale nemusí být vhodné pro všechny typy aplikací. 

iOS - Swift

Na rozdíl od hybridních aplikací, nativní aplikace spočívají ve vývoji pouze pro jednu platformu. V případě vývoje aplikace pro iOS používáme převážně programovací jazyk Swift. Jedná se o způsob jak využít všech funkcí a výkonu dnešních mobilních telefonů.

Kotlin

Nativní aplikace pro platformu Android nejraději vyvíjíme pomocí Kotlinu. Vývoj nativní mobilní aplikace nejdříve pro jednu platformu může být vhodným řešením, jak ověřit zájem uživatelů, a následně vytvořit aktualizovanou verzi pro platformu druhou.

Nativní nebo hybridní appku?

Na otázku, zda zvolit vývoj nativní nebo hybridní mobilní aplikace, odpověď není vždy jednoznačná. Zpravidla záleží na cíli konkrétního projektu. Obecně však platí, že nativní aplikace jsou výkonnější ale zároveň nákladnější variantou.

Rozdíly mezi typy aplikací

Hlavním rozdílem mezi hybridními a nativními aplikacemi je jejich zdroj fungování. Hybridní aplikace ke svému chodu využívají jádro internetového prohlížeče a nativní aplikace naopak jádro mobilního telefonu.

Jak probíhá vývoj mobilní aplikace?

1.
Konzultace

V první řadě spolu probereme účel aplikace, vaše představy a analýzou ověříme váš nápad společně s jeho maximálním potenciálem.

2.
Návrh řešení

Na základě konzultací a provedených analýz vytvoříme návrh struktury vaší aplikace. Ten společně projdeme a v případě potřeby upravíme.

3.
Design a animace

Jakmile víme, jak má aplikace fungovat a co má umět, přichází na řadu návrh designu. Ten vám odprezentujeme a následně zapracujeme vaše podněty.

4.
Vývoj aplikace

Po odsouhlasení designu začíná samotný vývoj. V průběhu této fáze vás budeme pravidelně informovat a prezentovat hotové úseky aplikace.

5.
Testování kvality

Testování začíná již v průběhu vývoje, kdy úseky sami průběžně testujeme. Po dokončení aplikace následuje komplexní testování a oprava chyb.

6.
Vydání a podpora

Když je vývoj dokončen a vše funguje jak má, aplikaci vám předáme. Pomůžeme vám s jejím provozem a budeme ji průběžně aktualizovat.

Realizované projekty

Vytváříme aplikace, které mají výsledky a plní cíle našich klientů.
V poslední době jsme realizovali tyto projekty.

FITNESS FAN

Aplikace s recepty umožňuje filtrování, výpočet nutričních hodnot a plánování jídelníčku.

FINSHIELD

Webové stránky pro společnost Finshield umožňující kalkulaci nabídky a vyplnění žádosti o financování. 

Aquatherm Praha

Webové stránky největšího odborného veletrhu technických zařízení budov v České republice.

Vyvíjíme aplikace, které mají výsledky

Existují 3 způsoby jak vám dokážeme pomoci

Máte představu jak by měl produkt vypadat, co by měl umět a jaký cíl by měl splnit? S pomocí našich zkušeností společně tuto představu zdokonalíme a vytvoříme pro vás nový digitální produkt, který bude odpovídat požadovaným parametrům.

Máte již existující digitální produkt, který však nedosahuje požadovaných cílů či potřebuje inovovat nebo rozšířit o další funkce? Pomůžeme vám definovat příčinu neplnění cílů a navrhnout řešení s pomocí kterého bude možné z vašeho produktu vytěžit maximum.

Máte nápad a potřebujete pomoc s tvorbou konceptu a návrhem nového digitálního produktu? Nebo si nevíte rady jak efektivně využít možnosti nových technologií? Společně vymyslíme koncept, vytvoříme strategii a zhmotníme váš nápad tak, aby dosahoval maximálních výsledků.

4 Standardy vývoje

Na čem nám záleží?

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.