Vytvoříme vám prémiovou aplikaci na míru

Hledáte řešení na míru podle přesných požadavků? Vytvoříme vám prémiovou aplikaci podle vašeho přání. Poradíme si s každou výzvou od webů po složité informační systémy a CRM. 

Aplikace s maximálním výkonem

Máte vysoké nároky na tvorbu systému, firemního webu nebo mobilní aplikace? Pomůžeme vám vytvořit přesně takovou aplikaci, kterou chcete mít. Prémiové aplikace jsou nákladné na vývoj, ale návratnost investice je o to větší. U prémiových systémů a aplikací klademe důraz především na kvalitu. Pomůžeme vám od konceptu, přes uživatelské testování po nasazení a následnou správu a údržbu.

Digitalizujte s námi

Víme, že cesta digitalizace může být trnitá. Proto od návrhu, přes plánování po realizaci projektu klademe vysoký důraz na spolehlivost a pravidelnou komunikaci. Naším cílem je být vám na této cestě pomocníkem a vytvářet takové digitální produkty, které přinesou maximální výsledky.

Kreativita a pečlivost

Při vývoji webových aplikací je pro nás výsledek vždy na prvním místě. Proto nejdříve pečlivě zkoumáme možnosti a potenciál projektu abychom svým klientům mohli nabídnout několik variant, jak dosáhnout maximálního výsledku. Poradíme si s jakýmkoliv zadáním od jednoduchých webových stránek přes e-shop po cloudové podnikové systémy.

HTML 5

React

Vue.js

Node.js

Python

Angular

Laravel

Symfony

Jak probíhá vývoj webové aplikace?

1.
Konzultace

V první řadě spolu probereme účel aplikace, vaše představy a analýzou ověříme váš nápad společně s jeho maximálním potenciálem.

2.
Návrh řešení

Na základě konzultací a provedených analýz vytvoříme návrh struktury vaší aplikace. Ten společně projdeme a v případě potřeby upravíme.

3.
Design a animace

Jakmile víme, jak má aplikace fungovat a co má umět, přichází na řadu návrh designu. Ten vám odprezentujeme a následně zapracujeme vaše podněty.

4.
Vývoj aplikace

Po odsouhlasení designu začíná samotný vývoj. V průběhu této fáze vás budeme pravidelně informovat a prezentovat hotové úseky aplikace.

5.
Testování kvality

Testování začíná již v průběhu vývoje, kdy úseky sami průběžně testujeme. Po dokončení aplikace následuje komplexní testování a oprava chyb.

6.
Vydání a podpora

Když je vývoj dokončen a vše funguje jak má, aplikaci vám předáme. Pomůžeme vám s jejím provozem a budeme ji průběžně aktualizovat.

Realizované projekty

Vytváříme aplikace, které mají výsledky a plní cíle našich klientů.
V poslední době jsme realizovali tyto projekty.

SOS Finance

Portál pro finanční poradce umožňuje snadnou evidenci obchodů a chytré přehledy.

Catalpa Capital

Webová stránka pro investiční společnost s funkcemi investičního kalkulátoru a API integrací.

FINSHIELD

Webové stránky pro společnost Finshield umožňující kalkulaci nabídky a vyplnění žádosti o financování. 

Vyvíjíme aplikace, které mají výsledky

Existují 3 způsoby jak vám dokážeme pomoci

Máte představu jak by měl produkt vypadat, co by měl umět a jaký cíl by měl splnit? S pomocí našich zkušeností společně tuto představu zdokonalíme a vytvoříme pro vás nový digitální produkt, který bude odpovídat požadovaným parametrům.

Máte již existující digitální produkt, který však nedosahuje požadovaných cílů či potřebuje inovovat nebo rozšířit o další funkce? Pomůžeme vám definovat příčinu neplnění cílů a navrhnout řešení s pomocí kterého bude možné z vašeho produktu vytěžit maximum.

Máte nápad a potřebujete pomoc s tvorbou konceptu a návrhem nového digitálního produktu? Nebo si nevíte rady jak efektivně využít možnosti nových technologií? Společně vymyslíme koncept, vytvoříme strategii a zhmotníme váš nápad tak, aby dosahoval maximálních výsledků.

4 Standardy vývoje

Na čem nám záleží?

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.