Hledáme parťáky do týmu!
Přidej se k nám

Staň se součástí týmu appli

Na cestě digitalizace podnikání

Jsme kreativní studio, které se zabývá vývojem webových aplikací, mobilních aplikací a softwaru na míru. Pro zákazníky zajišťujeme kompletní vývoj včetně designu a grafických služeb. Spokojenost zákazníka a kvalita našich produktů je pro nás na prvním místě. Pokud i ty sdílíš tyto hodnoty a máš dovednosti, které nám pomohou vytvářet kreativní a kvalitní digitální produkty, budeme rádi když se přidáš do našeho týmu.

Koho hledáme?

Máš pocit, že můžeš být hodnotným článkem našeho týmu? Máš dovednosti, které nám pomohou poskytovat nejlepší služby a vytvářet kvalitní digitální produkty pro naše klienty? Hledáme další členy do týmu Appli a budeme rádi když budeš jedním z nich.

Frontend Developer

Hledáme zkušeného frontend developera, který bude samostatně pracovat na kompletním vývoji frontendu dle námi navrženého designu daného projektu a bude aktivně spolupracovat s dalšími vývojáři na vývoji a fungování aplikací nebo softwaru.

PHP Backend Developer

Jsi zkušený PHP programátor, který zvládne samostatně pracovat na vývoji backendu daného projektu? Umíš tvořit specifikace s architektury aplikací? Ovládáš nějaký PHP framework jako například Laravel nebo Symfony? Pak jsi pro nás ten pravý!

React Native Developer

Umíš vytvářet mobilní aplikace pro Android a iOS? Do svého týmu hledáme schopného React Native developera, který se bude podílet na vývoji mobilních aplikací pro naše klienty.  Výhodou je také znalost dalších technologií jako je například Kotlin, Swift nebo Flutter.

Proč se přidat k Appli?

Máme super kolektiv

Po dlouhých letech skládání toho nej kolektivu se nám to konečně povedlo. V našem týmu jsou nejen mladí lidé ale i zkušení mazáci, kteří nám mají co předat nejen z digitálního světa ale také ze světa podnikání, obchodu a financí. Nedostatku zábavy se u nás taky bát nemusíš. Jsme nadšenci sportu, hraní her a sem tam rádi zorganizujeme i nějakou tu jídlem a pitím doprovázenou akci.

Tvůj růst je pro nás důležitý

Nejsi žádný expert v tom co děláš? Nevadí! Pro nás je důležité, že máš velké cíle, chceš se zlepšovat a baví tě co děláš. Je pro nás důležité, aby každý člen našeho týmu měl kam růst. Proto část svých sil věnujeme vzdělávání všeho druhu a společně se navzájem motivujeme k lepším výkonům. A pokud jsi odborník co zvládne každý úkol levou zadní, budeme rádi, když nás taky něco naučíš.

Měl/a by jsi vědět...

Do svého týmu hledáme lidi všeho druhu, od frontenďáků po grafiky,
kteří jsou nadšenci své práce a sdílí s námi naše hodnoty.

Nevadí pokud nejsi z Prahy

Pokud nejsi z Prahy, nemusíš smutnit. Několik členů našeho týmu pracuje z různých částí republiky a tak většina komunikace probíhá telefonicky nebo online.

Nevadí pokud jsi student

Společně najdeme cestu, jak skloubit tvé studium a práci v Appli. Budeme respektovat tvé studentské povinnosti a rádi ti pomůžeme při psaní tvé závěrečné práce.

Přidej se k Appli!
Míříme vysoko, a proto hledáme další, minimálně stejně ambiciózní členy do týmu.