#ppc

Spravujeme

PPC kampaně

Postaráme se, abyste byli na internetu vidět na správném místě. Reklamní kampaně zacílíme na vaše potenciální zákazníky.  

PPC kampaně

Jedná se o jednu z nejefektivnějších forem reklamy. Postaráme se o vaše reklamní kampaně a pomocí cílení je zobrazíme tam, kde je hledají potenciální zákazníci, kteří mají zájem o váš produkt nebo službu. Reklamy se mohou zobrazovat ve vyhledávání, srovnávačích zboží i na sociálních sítích.

Proč zvolit správu PPC kampaní?

Efektivní inzerce v PPC systémech od našich specialistů vám umožní zvýšit návštěvnost webu, prodeje a povědomí o značce.

[ 01 ] Zvýšení návštěvnosti webu

Přivedeme na váš web nové návštěvníky a proměníme je v zákazníky.

[ 02 ] Zvýšení prodejů

Zacílíme reklamu na lidi, kteří mají zájem o vaše produkty nebo služby. Reklama se bude zobrazovat těm, kteří chtějí kupovat.

[ 03 ] Budování povědomí o značce

Dostaneme vás do povědomí nových potenciálních zákazníků a zařídíme aby ti stávajcí opakovaně nakupovali.

Audit PPC kampaní

Máte spuštěné PPC kampaně, ale nejste spokojeni s výsledky? Připravíme pro vás audit reklamních kampaní. Odhalíme chyby, mezery, špatné zacílení a navrhneme novou a efektní strategii, která bude mít pozitivní výsledky.

Spolupracujte s námi

Nasloucháme potřebám klientů a navrhujeme efektní řešení, která mají výsledky. Naši specialisté na marketing vám pomohou uspět v digitálním světě.

Co vám spolupráce s námi přinese?

Vytvoříme pro vás reklamní kampaně, které budou zapamatovatelné a budou vidět tam, kde se nacházejí potenciální zákazníci.

Díky zacíleným kampaním přivedeme na vaše webové stránky relevantní zákazníky, kteří mají zájem objednat váš produkt nebo službu. 

Pomůžeme vám zvýšit konverzní poměr a počet objednávek. Postaráme se aby reklamní kampaně a web využívaly svůj potenciál na maximum.

Postaráme se o každý detail (pohodlná konverzní cesta, přehledné struktury i informace, výhody na správných místech) aby byli vaši zákazníci spokojeni a vraceli se k opakovanému nákupu.

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.