Jsme digitální agentura
Design, vývoj a marketing umíme skvěle

At‘ už je váš projekt jakýkoliv, nás nezastaví. S úspěšným zdoláváním překážek máme dlouholeté zkušenosti a žádná výzva pro nás není nepřekonatelná. Díky naší kreativitě jsme schopni nalézt řešení problémů a vytvářet inovativní digitální produkty, které přinesou výsledky. 

Zkušený a kreativní tým

Věříme v naše hodnoty

Řídíme se pravidlem, že nic není nemožné. Ačkoliv se váš projekt může nejprve zdát nereálný, společně najdeme cestu, jak ho proměnit v realitu.

Jsme si vědomi, že inovace je nedílnou součástí úspěchu. Proto klademe důraz na tvorbu efektivních řešení na míru, která přináší výsledky.

Komunikační dovednosti jsou naší předností. S námi nebudete mít pocit, že mluvíte jiným jazykem a budete pravidelně informováni o postupu realizace.

Co řekneme, to platí. Spolehlivost předchází důvěru, která je pro nás stěžejní. Proto za všech okolností plníme své závazky a očekávání zákazníků.

#Digitalizace

Naše poslání

Digitalizujeme podnikání firem působících v offline světě a pomáháme při rozjezdu nových digitálních projektů od definice strategie po realizaci. Hledáme výjimečná řešení pro zhmotnění snů našich klientů a naším cílem je vytvářet kreativní produkty jinak. Zdokonalovat se ve všem co děláme je pro nás stejně tak jako spokojenost zákazníka na prvním místě.

Vyvíjíme mobilní a webové aplikace, které pracují ve váš prospěch

Při vývoji mobilní nebo webové aplikace začínáme konzultací a precizní definicí aplikace i uživatelů, kteří ji budou používat. U nás provádíme uživatelské testování, abych následně vytvořili aplikaci, kterou uživatelé budou rádi používat, jedině tak bude mít aplikace výsledky. Vždy klademe důraz také na moderní design a výbornou funkčnost.

Tvoříme a spravujeme marketingové kampaně, které mají výsledky

Hned na začátku si určíme co je cílem kampaně a kdo jsou vaši zákazníci. Následně navrhneme funkční strategií na základě analýzy cílového publika, konkurence a typu produktu nebo služby. O kampaně pečujeme i nadále, neustále je vylepšujeme na základě získaných dat. Jedině tak dlouhodobě uspějete a získáte náskok před konkurencí. 

Dva světy, jedna společnost

Vývoj digitálních produktů – Obchod a leadership. To jsou dva světy, které se setkaly a vzniklo Appli. Máme dlouholeté zkušenosti s podnikáním jak v offline, tak v online světě a rádi se o tyto zkušenosti podělíme při realizaci vašeho projektu. Díky těmto zkušenostem vám můžeme pomoci nejen s vývojem softwaru, ale i s definicí podnikové strategie, značky a obchodního modelu.Od chvíle, kdy byla společnost založena našim klientům nabízíme inovativní a kreativní digitální produkty, které jsou šité na míru jejich potřebám a pomáhají jim na cestě k úspěchu.