Vytvoříme vám web, který bude mít výsledky

Vytváříme webové stránky na míru, které plní cíle našich klientů. Poradíme si s jakoukoliv výzvou od jednoduchých webových stránek, přes e-shopy po CRM systémy.

Kreativita a pečlivost

Při vývoji webových stránek je pro nás výsledek vždy na prvním místě. Proto nejdříve pečlivě zkoumáme možnosti a potenciál projektu abychom svým klientům mohli nabídnout několik variant, jak dosáhnout maximálního výsledku. Poradíme si s jakýmkoliv zadáním od jednoduchých webových stránek přes e-shop po cloudové podnikové systémy.

HTML 5

React

Vue.js

Node.js

Python

Angular

Laravel

Symfony

Typy webových aplikací

Webové aplikace na míru

E-shop

V dnešní době víc jak polovina tržeb vzniká prostřednictvím online prodeje. Pokud tedy vaše podnikání spočívá v prodeji zboží nebo služeb, je na místě uvažovat o vývoji vlastního e-shopu.

Interní systém

Věnujeme se také zakázkovému vývoji interních systémů. Může se jednat o CRM systém, ERP systém či jakýkoliv jiný softwaru, který bude ulehčovat a podporovat vaše interní procesy.

Prémiový web

Prémiové weby představují nákladnější variantu webových stránek, které se vyznačují především implementací prémiových funkcí, vývojem administrace na míru nebo tvorbou unikátní grafiky.

Open-source

Jedná se o méně časově a tedy i finančně nákladnou variantu vývoje webové aplikace. Hlavním rozdílem je využití open-souce systémů čímž klesá například náročnost vývoje administrace.

Digitalizujte s novým webem

Chápeme, že cesta k digitalizaci a vytváření webových stránek může být náročná a trnitá. Proto jsme tu, abychom vám byli nápomocni od návrhu, přes plánování až po realizaci projektu. Klademe velký důraz na spolehlivost a pravidelnou komunikaci, což nám umožňuje nejen lépe porozumět vašim potřebám, ale také vytvářet takové digitální produkty, které přinesou maximální výsledky. Naším cílem je být vaším pomocníkem na cestě k úspěšným webovým stránkám a společně dosáhnout vašich digitálních ambicí.

Jak probíhá vývoj webových stránek?

1.
Konzultace

V první řadě spolu probereme účel aplikace, vaše představy a analýzou ověříme váš nápad společně s jeho maximálním potenciálem.

2.
Návrh řešení

Na základě konzultací a provedených analýz vytvoříme návrh struktury vaší aplikace. Ten společně projdeme a v případě potřeby upravíme.

3.
Design a animace

Jakmile víme, jak má aplikace fungovat a co má umět, přichází na řadu návrh designu. Ten vám odprezentujeme a následně zapracujeme vaše podněty.

4.
Vývoj webu

Po odsouhlasení designu začíná samotný vývoj. V průběhu této fáze vás budeme pravidelně informovat a prezentovat hotové úseky webu.

5.
Testování kvality

Testování začíná již v průběhu vývoje, kdy úseky sami průběžně testujeme. Po dokončení aplikace následuje komplexní testování a oprava chyb.

6.
Vydání a podpora

Když je vývoj dokončen a vše funguje jak má, aplikaci vám předáme. Pomůžeme vám s jejím provozem a budeme ji průběžně aktualizovat.

Realizované projekty

Vytváříme webové stránky a aplikace, které mají výsledky a plní cíle našich klientů.
V poslední době jsme realizovali tyto projekty.

FM Agro

Webová stránka rodinného podniku FM Agro s.r.o. efektivně prezentuje své služby.

Catalpa Capital

Webová stránka pro investiční společnost s funkcemi investičního kalkulátoru a API integrací.

Aquatherm Praha

Webové stránky největšího odborného veletrhu technických zařízení budov v České republice.

Vyvíjíme aplikace, které mají výsledky

Existují 3 způsoby jak vám dokážeme pomoci

Máte představu jak by měl produkt vypadat, co by měl umět a jaký cíl by měl splnit? S pomocí našich zkušeností společně tuto představu zdokonalíme a vytvoříme pro vás nový digitální produkt, který bude odpovídat požadovaným parametrům.

Máte již existující digitální produkt, který však nedosahuje požadovaných cílů či potřebuje inovovat nebo rozšířit o další funkce? Pomůžeme vám definovat příčinu neplnění cílů a navrhnout řešení s pomocí kterého bude možné z vašeho produktu vytěžit maximum.

Máte nápad a potřebujete pomoc s tvorbou konceptu a návrhem nového digitálního produktu? Nebo si nevíte rady jak efektivně využít možnosti nových technologií? Společně vymyslíme koncept, vytvoříme strategii a zhmotníme váš nápad tak, aby dosahoval maximálních výsledků.

4 Standardy vývoje

Na čem nám záleží?

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.