Vytvoříme vám e-shop, který bude mít výsledky

Vyvíjíme e-shopy, které mají vysoký konverzní poměr a pro zákazníky jsou uživatelsky přívětivé. Postaráme se o vývoj pomocí moderních technologií, tvorbu unikátního designu a nastavení procesů.

E-shopy

Pomůžeme vám s tvorbou nového e-shopu nebo rekonstrukcí stávajícího. Navrhneme unikání design, přehlednou strukturu a zaměříme se na uživatelskou přívětivost aby se zákazníci neztráceli a nemuseli čelit matoucím prvkům. Jednoduše řečeno váš e-shop vyladíme na maximum.

E-shop na míru

Vytvoříme vám e-shop na míru, který budou pohánět nejmodernější technologie a postupy. Řešení navrhneme od základu tak, aby vše fungovalo perfektně a prodávalo se na maximum.

Open-source řešení

Máte menší projekt a potřebujete e-shop levněji? Vytvoříme vám e-shop na open-source systému s unikátním designem, který zaujme vaše zákazníky a bude plnit cíle. 

Kreativita a pečlivost

Při vývoji e-shopu je pro nás výsledek vždy na prvním místě. Proto nejdříve pečlivě zkoumáme možnosti a potenciál projektu abychom vám mohli nabídnout několik variant, jak dosáhnout maximálního výsledku. Poradíme si s jakýmkoliv zadáním.

HTML 5

React

Vue.js

Node.js

Python

Angular

Laravel

Symfony

Digitalizujte s námi

Víme, že cesta digitalizace může být trnitá. Proto od návrhu, přes plánování po realizaci projektu klademe vysoký důraz na spolehlivost a pravidelnou komunikaci. Naším cílem je být vám na této cestě pomocníkem a vytvářet takové digitální produkty, které přinesou maximální výsledky.

Jak probíhá vývoj?

1.
Konzultace

V první řadě spolu probereme vaše představy, požadavky, cíle a analýzou zmapujeme všechny konkurenční e-shopy na trhu.

2.
Návrh řešení

Na základě konzultací a provedených analýz vytvoříme návrh struktury e-shopu. Ten společně projdeme a v případě potřeby upravíme.

3.
Design a animace

Jakmile víme, jak má e-shop fungovat a co má umět, přichází na řadu návrh designu. Ten vám odprezentujeme a následně zapracujeme vaše podněty.

4.
Vývoj aplikace

Po odsouhlasení designu začíná samotný vývoj. V průběhu této fáze vás budeme pravidelně informovat a prezentovat hotové úseky.

5.
Testování kvality

Testování začíná již v průběhu vývoje, kdy úseky sami průběžně testujeme. Po dokončení e-shopu následuje komplexní testování a oprava chyb.

6.
Vydání a podpora

Když je vývoj dokončen a vše funguje jak má, e-shop vám předáme. Pomůžeme vám s jeho provozem a budeme ho průběžně aktualizovat.

Realizované projekty

Vytváříme aplikace, které mají výsledky a plní cíle našich klientů.
V poslední době jsme realizovali tyto projekty.

SOFAON

E-shop stylového nábytku v moderním designu s pokročilým filtrováním a vlastní administrací.

Catalpa Capital

Webová stránka pro investiční společnost s funkcemi investičního kalkulátoru a API integrací.

Aquatherm Praha

Webové stránky největšího odborného veletrhu technických zařízení budov v České republice.

Vyvíjíme aplikace, které mají výsledky

Existují 3 způsoby jak vám dokážeme pomoci

Máte představu jak by měl produkt vypadat, co by měl umět a jaký cíl by měl splnit? S pomocí našich zkušeností společně tuto představu zdokonalíme a vytvoříme pro vás nový digitální produkt, který bude odpovídat požadovaným parametrům.

Máte již existující digitální produkt, který však nedosahuje požadovaných cílů či potřebuje inovovat nebo rozšířit o další funkce? Pomůžeme vám definovat příčinu neplnění cílů a navrhnout řešení s pomocí kterého bude možné z vašeho produktu vytěžit maximum.

Máte nápad a potřebujete pomoc s tvorbou konceptu a návrhem nového digitálního produktu? Nebo si nevíte rady jak efektivně využít možnosti nových technologií? Společně vymyslíme koncept, vytvoříme strategii a zhmotníme váš nápad tak, aby dosahoval maximálních výsledků.

4 Standardy vývoje

Na čem nám záleží?

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.