Email Marketing

Email marketing je jedna z nejziskovějších forem online marketingu. S nízkými měsíčními náklady lze docílit vysokých tržeb. Pomůžeme vám z emailingu vytěžit maximum.

Vybudujte si vztah se zákazníky pomocí emailingu

Email marketing vám umožňuje budovat se zákazníky dlouhodobý vztah. Své zákazníky můžete informovat o akcích nebo jim posílat pravidelné newslettery. Převezme správu vašeho email marketingu se vším všudy. Nastavíme nástroje, nahrajeme databáze kontaktů, vytvoříme unikátní grafické šablony, vytvoříme obsahový plán, texty pro každý email a nastavíme automatizaci.

Přínosy emailingu

Email marketing vám umožňuje snadno komunikovat se zákazníky, kteří u vás již nakoupili nebo vám dali svůj kontakt. Pomocí email marketingu máte tedy možnost komunikovat se zákazníky, kteří vás znají a důvěřují vám. Při vhodné strategii si můžete u takových zákazníků pomocí emailingu zajistit opakované nákupy.

Budování efektivního emailingu

Velmi důležité je zákazníkům posílat takové emaily, které chtějí číst. Nemělo by se jednat o jen o jednu obchodní nabídku za druhou. V takovém případě můžete o zákazníky i přijít, jelikož si odhlásí odběr emailů. Pomůžeme vám vybudovat kanál, který bude zákazníkům radit, pomáhat a efektivně prodávat další služby nebo produkty.

S čím vám pomůžeme?

[ 01 ] Návrh efektivní
strategie

Navrhneme vám strategii email marketingu a vybudujeme vztah se zákazníky pro získání opakujicích nákupů.

[ 02 ] Sběr emailových
adres

Pomůžeme se sběrem emailových adres od potenciálních zákazníků, které zajímají vaše podukty nebo služby.

[ 03 ] Propojení s
nástroji

Pomůžeme vám s výběrem emailingového nástroje, provedeme analýzu databáze kontaktů, propojíme databázi s nástrojem.

[ 04 ] Vytvoření šablon
na míru

Navrheme strukturu a design emailových šablon, které budete využívat při posílání emailu svým odběratelům.

[ 05 ] Tvorba obsahu
pro emaily

Navrhneme obsahový plán a vytvoříme obsah pro každý email, který budete rozesílat svým odběratelům.

[ 06 ] Nastavení
automatizace

Nastavíme vám automatizaci při rozesílce newsletteru. Automatizované rozesílky budou sladěny s celkovou strategií.

Spolupracujte s námi

Nasloucháme potřebám klientů a navrhujeme efektní řešení, která mají výsledky. Naši specialisté na marketing vám pomohou uspět v digitálním světě.

Co vám spolupráce s námi přinese?

Vytvoříme pro vás reklamní kampaně, které budou zapamatovatelné a budou vidět tam, kde se nacházejí potenciální zákazníci.

Díky zacíleným kampaním přivedeme na vaše webové stránky relevantní zákazníky, kteří mají zájem objednat váš produkt nebo službu. 

Pomůžeme vám zvýšit konverzní poměr a počet objednávek. Postaráme se aby reklamní kampaně a web využívaly svůj potenciál na maximum.

Postaráme se o každý detail (pohodlná konverzní cesta, přehledné struktury i informace, výhody na správných místech) aby byli vaši zákazníci spokojeni a vraceli se k opakovanému nákupu.

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.