FINSHIELD s.r.o.

Tvorba webu na míru

Navrhli a vyvinuli  jsme nový web pro FINSHIELD s.r.o.,  společnost specializující se na financování a výkup nemovitostí po celém území České republiky.

Zadání

Zadáním projektu bylo navrhnout design a vytvořit webové stránky pro společnost Finshiled s.r.o.  Součástí zadání bylo vytvořit kalkulačku podmínek financování a poptávkový formulář – nezávaznou žádost.

Řešení Appli

Design webu jsme vzhledem k oboru podnikání klienta navrhli v moderním, avšak důvěryhodně působícím duchu. Zároveň jsme se soustředili na jednoduchost a přehlednost celého webu. Nezávaznou žádost jsme rozdělili do několika kroků, čímž vzrostla jeho přehlednost. Dále jsme na nový web implementovali kalkulačku, díky které je možné si předběžně spočítat podmínky financování.

Výsledek

Výsledným výstupem naší práce jsou modernizované webové stránky Finshield.cz, které našemu klientovi ihned po spuštění přinesly kladné výsledky. Nejen díky responzivitě a rozložení formuláře do více kroků, který jsme zároveň propojily se CRM systémem, který klient používá, vzrostl počet vyplněných relevantních žádostí a klesla míra okamžitého opuštění webu.

Výstup realizace