FITNESS FAN

Mobilní aplikace s 1000+ fitness recepty

Cílem tohoto projektu bylo vytvořit mobilní aplikaci zaměřenou na zdravé stravování. Soustředili jsme se na jednoduchost a přidanou hodnotu, kterou by aplikace mohla nabídnout. Návrh se tak skládal nejen z pokročilého filtrování, výpočtu nutričních hodnot a plánování jídelníčku, ale i například z možnosti vygenerovat nákupní seznam nebo se nechat provézt receptem krok za krokem.

Zadání

Prvotní zadání bylo jednoduché. Zákazník chtěl vytvořit mobilní aplikaci pro iOS a Android se zdravými recepty, která bude mít moderní design odpovídající požadavkům dnešních uživatelů. Jakmile se však uskutečnilo několik osobních setkání a konzultací projektu, začali nás napadat další funkce, které by aplikaci obohatily a uživatelům přinesly přidanou hodnotu. Zároveň tyto doplňující funkce klientovi přinesly konkurenční výhodu.

Aplikace pro
iOS a Android

Aplikaci Fitness Fan jsme vyvinuli jak pro platformu iOS, tak pro Android. Uživatelé, kteří se zajímají o zdravé stravování nebo jen rádi zkouší nové recepty, ji tedy mohou najít v AppStore i na GooglePlay.

Výsledek

Výsledkem naší práce byla mobilní aplikace s více než 1000 zdravými recepty, které inspirují nejen fitness nadšence, ale i ty, kteří se chtějí začít stravovat zdravě. Aplikace svým uživatelům mimo jiné nabízí unikátní funkce jako možnost plánování jídelníčku včetně generování nákupního seznamu a výpočtu nutričních hodnot. V rámci tohoto projektu jsme měli na starost nejen návrh designu, vývoj a testování, ale také návrh strategie a branding.

Výstup realizace