Postup při vývoji aplikací

Vyvíjíme aplikace s nejnovějšími technologiemi, inovacemi a originálním designem, který zaujme vaše publikum.

01 Konzultace a definice

V první řadě společně definujeme digitální produkt spolu s cíli, které by měl splnit. Jakmile analýzou trhu ověříme reálnost těchto cílů a plný potenciál aplikace, navrhneme produktovou strategii, která zajistí úspěšnost projektu.

02 Kreativní design

Analýzu a návrh designu aplikace považujeme za klíčový v procesu realizace projektu. Jsme odborníci v UI & UX a navrhujeme nejen moderní a na pohled pěkné aplikace, ale především takové, které mají požadované výsledky a plní předem definované cíle.

03 Vývoj aplikace

Při vývoji samotné aplikace klademe důraz především na kvalitu a spolehlivost kódu. Jakmile je kód na světě, přichází na řadu jeho testování, nasazení aplikace a spuštění jejího provozu.

04 Posouvání hranic

Aplikace funguje, ale co dál? Spuštěním provozu naše práce nekončí. Našim klientům nabízíme tvorbu pravidelných reportů statistických dat, zpracovávání a vyhodnocování recenzí uživatelů, správu, aktualizace a rozšiřování funkcí.

Co vám můžeme nabídnout?

Kreativita, inovace, spolehlivost, komunikace – to jsou hlavní přednosti Appli, které můžete očekávat. Spokojenost zákazníka je pro nás hlavní prioritou. Proto svou práci děláme tak, aby nám naši klienti mohli důvěřovat a svěřili svůj projekt do našich rukou.

Kvalitní kód

Tým našich vývojářů se skládá z odborníků na nejnovější technologie. Proto vytváříme kvalitní kódy, které se vyznačují svou spolehlivostí, výkonem a přehledností.

Vývoj na míru

Aplikace vyvíjíme na míru požadavkům a cílům našich klientů. Nečekejte tedy od nás použití krabicových řešení, u kterých není možné cokoliv přizpůsobit.

Kreativní design

Kreativita je jednou z našich předností. Díky tomu jsme schopni překonat jakoukoliv překážku. Aplikace navrhujeme tak, aby byly jedinečné a měly úspěch.

Spolehlivost a pečlivost

Co řekneme, to platí. Spolehlivost předchází důvěru, která je pro nás stěžejní. Proto za všech okolností plníme své závazky a očekávání zákazníků.

Dlouhodobá spolupráce

Jakmile dokončíme projekt, nabízíme svým klientům možnost dlouhodobé spolupráce, která spočívá ve správě aplikace nebo ve spolupráci na dalším projektu

Dosažení cílů a výsledků

Od počátku spolupráce jsme orientování na výsledek a vše co děláme, děláme proto abychom dosáhli cílů, které jsme společně definovali.

Nastartujeme digitální růst vašeho podnikání

Digitalizace podnikání – to je náš denní chleba. Našim úkolem je klientům pomoci nejen s vývojem aplikací.