Kofínno Café & Bar | Waltrovka

Tvorba webu na míru

Klient přišel s úžasným konceptem kavárny a vinotéky zasazeného do prostředí Nové Waltrovky na Praze 5. K celému konceptu přistupoval velmi precizně a snažil se zachovat genia loci místa, na kterém nový komplex vzniká. Jeho nasazení, profesionalita a cit pro detail se pro nás staly výzvou a zároveň velkou motivací.

Zadání

Být součástí zcela nového projektu je vždy nabíjející, zvlášť po boku takového klienta, který neslevuje z kvality odváděné práce ani o píď. Naším úkolem bylo vytvořit webové stránky, které dokáží vystihnout záměr klienta na vytvoření příjemného místa pro pracovní i přátelské setkání nad dobrým jídlem a pitím. Pojítkem všeho se stal úžasný design nových prostor, které se snaží navázat na tradici průmyslové továrny Waltrovka.

Výzva

Naplnit očekávání a jasnou představu klienta pro nás bylo výzvou. Nicméně vytvořený design celého konceptu pro nás byl natolik inspirující, že se podařilo vytvořit atraktivní web na první dobrou ke spokojenosti klienta i naší.

Řešení Appli

Respektovali jsme klientův požadavek na černobílou kombinaci a moderní, industry design. Zároveň jsme se snažili, aby celek působil natolik vřele, jako je péče klienta o jeho zákazníky. Na prvním místě zde stále je výborná kuchyně, výběrová káva a skvělá vína. Vše okolo jen dotváří tu správnou synergii.

Do designu webu se plně propisuje design prostor a tím se stává jedinečným. Přestože tento styl je velmi oblíbený u mnoha realizací, tento projekt si dokázal zachovat svou autenticitu.

Výsledek splupráce designu vývoje testování rozvoje s appli

Výsledek

Naše spolupráce s klientem byla velmi příjemná a na výsledku je to znát. Díky tomuto projektu jsme pronikli do tajů gastro provozu a poznali nové místo pro setkání s přáteli.

Výstup realizace